O značce BORMA WACHS

Borma Wachs byl vždy založen na solidním rodinném managementu, který od roku 2003 klade pevnější a dynamičtější základy generační výměny, B.P.S. Srl. V něm zůstalo vlastnictví nezměněno a spolu s ním odhodlání a nové projekty. 

Ve skutečnosti se v posledních letech výrazně zvýšily obecné investice zaměřené na navázání stále užšího dialogu s našimi partnery a našimi váženými zákazníky. Materiály na ochranu dřeva, čisticí prostředky na parkety, nábytkový olej: bez ohledu na referenční rozsah se snažíme poskytovat skutečná řešení, nejen produkty. 

Společnost B.P.S. Srl. je přesvědčená, že moderní technologie, i když musí být nedílnou součástí společnosti, která chce držet krok s dobou, nikdy nemůže nahradit dialog mezi lidmi. Člověk je stěžejní a neustálá investice do hledání inovativních produktů a materiálů zaměřených na zlepšování technické výkonnosti a bezpečnostních standardů. Jedná se o závazek a investici, kterou realizujeme ve směru neustálého zlepšování v sektoru ochrany, údržby a renovace dřeva, spojeného s touhou zachovat neporušený význam přímého vztahu se zákazníkem. Neustále nabízíme konkrétní odpovědi na charakteristické potřeby našich klientů. 


Dodáváme špičkové, účinné a bezpečné produkty, které zlepšují životní styl našich zákazníků. Naší hlavní odměnou je jejich spokojenost, vždy chceme překonat jejich očekávání sledováním našich standardů kvality, inovací a respektu k životnímu prostředí.